SPECIALISTISCH VERPLEEGKUNDIGE KINDZORG
Uw kind heeft om uiteenlopende redenen meer nodig dan alleen opvang. Bij Kombino wordt extra zorg gerealiseerd door de inzet van verpleegkundigen en pedagogisch medewerkers. Wij vangen kinderen in de leeftijd van 0 tot 5 jaar op in groepsverband, maar bieden ook individuele zorg.
Ook kan tijdens de dagopvang kinderfysiotherapie, logopedie of andere begeleiding worden ingezet of er is een samenwerking met uw eigen fysiotherapeut of logopedist mogelijk.
Belangrijk is dat zorg en begeleiding met plezier geboden wordt en dat beleven we o.a. iedere week als we gaan zwemmen met een groep kinderen. Eventueel kunnen ouders ook zelf mee zwemmen.
Kombino is aangesloten bij de Branchevereniging Integrale Kindzorg bij het Netwerk Integrale Kindzorg Holland Rijnland.
Alsof het hun eigen kind was
De verpleegkundigen gingen met onze dochter om alsof het hun eigen kind was, dus met ongelofelijk veel liefde. Echte een van de beste verpleegkundigen.
Tien fijne, betrouwbare en professionele jaren
We hebben de tien jaar samen als enorm fijn, betrouwbaar en professioneel ervaren. Als er iets was, wat te maken heeft met de manier van zorg verlenen en/of verpleegkundige(n) werd er altijd goed over gesproken en het werd opgelost. Al kwam dat niet vaak voor. Er was oog voor ouders, kind en zus. Dank!
Liefdevolle opvang en zorg
Ik gun iedere ouder en hun kind(eren) de liefdevolle opvang en zorg van Kombino. De aanpak en communicatie zijn top en de aandacht voor wat elk kind nodig heeft, is fantastisch!